Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii
O nas
Bio-Earth
Bio-Mechanical
Bio-Air
Kontakt
 
twitter twitter
facebook facebook
BIO-MECHANICAL to linia maszyn i urządzeń do mycia, czyszczenia, odtłuszczania części i detali, oraz systemy natryskowe przygotowujące powierzchnie pod powłoki lakiernicze. Obok bogatej oferty standardowych (katalogowych) urządzeń myjących takich jak myjki ręczne warsztatowe, myjnie automatyczne koszowe, komorowe, tunelowe. Przygotowujemy i finalizujemy projekty według indywidualnych oczekiwań klientów.

Dzięki takiemu zapotrzebowaniu na stałe w ofercie pojawiły się stoły do obsługi i przezbrajania form wtryskowych występujące w różnych konfiguracjach.
twitter twitter
facebook facebook
               BIO-EARTH to linia wyrobów chemii przemysłowej dla profesjonalistów, obejmująca przemysłowe środki odtłuszczające i myjące, specjalistyczne rozpuszczalniki, środki myjące i konserwujące, urządzenia elektryczne i automatykę przemysłową, wytrawiająco pasywacyjne formulacje wodne,  preparaty smarno -penetrujące,  preparaty antykorozyjne,  szeroki wybór aerozoli technicznych i preparaty do usuwania kamienia kotłowego i osadów mineralnych, smary specjalistyczne oraz oleje, preparaty usuwające powłoki lakiernicze i graffiti, oraz produkty do mycia i ochrony rąk.
strona główna
Nasze PRODUKTY
Back
Next
twitter twitter
facebook facebook
        BIO-AIR to linia preparatów do profesjonalnego zastosowania w układach klimatyzacyjnych i chłodniczych. Formulacja preparatów pozwala na skuteczne czyszczenie, dezynfekcje, blokowanie rozwoju bakterii i grzybów.

Obecność różnego rodzaju zanieczyszczeń występujących w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych może być przyczyną nie tylko nieestetycznego wyglądu ale również pogorszeniem efektywności pracy, zwiększenia zużycia energii a nawet poważnych uszkodzeń sprzętu. 
Z drugiej strony to również powód nieprzyjemnych zapachów oraz możliwości wystąpienia licznych chorób i dolegliwości, powodowanych przez powietrze skażone bakteriami i grzybami, jakie mnożą się w instalacjach zanieczyszczonych. Mówiąc o czyszczeniu i dezynfekcji trzeba rozróżnić czyszczenie skraplaczy od czyszczenia parowaczy ponieważ oba te elementy układu z racji swej funkcji i umiejscowienia, wymagają odmiennego podejścia.

Korzystając z wynalazku cywilizacyjnego jakim jest klimatyzacja musimy również pamiętać jakie zagrożenie dla zdrowia niesie nieczyszczony i niedezynfekowany układ. Legionelloza to niebezpieczna choroba dróg oddechowych, wywołana przez bakterie Legionella pneumophila. Powoduje objawy podobne do grypy lub zapalenia płuc, przez co często jest z mylona z tymi chorobami. Szczególnie korzystne warunki rozwoju Legionelli występują w wieżach chłodniczych, chłodniach kominowych, skraplaczach wyparnych, komorach zraszania czy chłodnicach z bezpośrednim odparowaniem wody, ale również w parownikach klimatyzatorów, tacach ociekowych czy nawet filtrach powietrza.

Wszystkie te problemy można rozwiązać dzięki preparatom z linii BIO- AIR.
strona główna strona główna