Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii
O nas
Bio-Earth
Bio-Mechanical
Bio-Air
Kontakt
 
twitter twitter
facebook facebook
BIO-MECHANICAL to linia maszyn i urządzeń do mycia, czyszczenia, odtłuszczania części i detali, oraz systemy natryskowe przygotowujące powierzchnie pod powłoki lakiernicze. Obok bogatej oferty standardowych (katalogowych) urządzeń myjących takich jak myjki ręczne warsztatowe, myjnie automatyczne koszowe, komorowe, tunelowe. Przygotowujemy i finalizujemy projekty według indywidualnych oczekiwań klientów.

Dzięki takiemu zapotrzebowaniu na stałe w ofercie pojawiły się stoły do obsługi i przezbrajania form wtryskowych występujące w różnych konfiguracjach.
twitter twitter
facebook facebook
strona główna
               BIO-EARTH to linia wyrobów chemii przemysłowej dla profesjonalistów, obejmująca przemysłowe środki odtłuszczające i myjące, smary specjalistyczne, oleje oraz środki myjące i konserwujące urządzenia elektryczne i automatykę przemysłową, wytrawiająco pasywacyjne formulacje wodne,  preparaty smarno -penetrujące,  preparaty antykorozyjne,  szeroki wybór aerozoli technicznych i preparaty do usuwania kamienia kotłowego i osadów mineralnych, smary specjalistyczne oraz oleje, preparaty usuwające powłoki lakiernicze i graffiti, oraz produkty do mycia i ochrony rąk.
Nasze PRODUKTY
twitter twitter
facebook facebook
Back
Next
strona główna strona główna