Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii
O nas
Bio-Earth
Bio-Mechanical
Bio-Air
Kontakt
BIO-EARTH SP.Z O.O. to producent urządzeń i chemii przemysłowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jakościową marką dla odbiorcy przemysłowego działającego w wielu sektorach branży. Nasze port folio to trzy linie produktów:

   BIO-EARTH
   BIO-MECHANICAL
   BIO-AIR
Linie te są połączeniem tradycji i doświadczeń oraz młodego pełnego pomysłów zespołu ludzi zaangażowanych w nasz sukces. Dzięki temu staliśmy się liderem wśród producentów ukierunkowanych na innowację. Szukamy dla naszych klientów najlepszych rozwiązań tworząc zaawansowane produkty przy pełnej analizie  trendów na rynku. Przede wszystkim jednak możemy tworzyć nowoczesne produkty dzięki ciągłym poszukiwaniom najbardziej funkcjonalnych rozwiązań i nieustannym inwestycjom w Dział Badawczo Rozwojowy, park maszynowy , infrastrukturę oraz licznym szkoleniom pracowników, dając gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług pamiętając o środowisku i jakości.
Nadrzędnym celem Firmy BIO-EARTH SP. Z O.O. jest dostarczanie wyrobów o wysokiej jakości, dążąc do umocnienia konkurencyjnej pozycji naszej Firmy na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i produktów chemicznych przy jednoczesnym zachowaniu rygorystycznych standardów związanych z ochroną środowiska naturalnego. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania starając się jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.
strona główna
twitter twitter
facebook facebook
strona główna strona główna