Bio Hands Care - Dezynfekcja i ochrona

Bio Hands Care to skuteczny preparat biobójczy do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu bakteriobójczym, którego skład opiera się na czwartorzędowych związkach amoniowych. Jest delikatny dla rąk, a dzięki zawartości gliceryny roślinnej pozostawia skórę nawilżoną. Główka rozpyłowa pozwala na wytworzenie delikatnej mgiełki, która dokładnie pokrywa całe dłonie. Zalecany do stosowania we wszystkich zakładach przemysłowych, kosmetycznych, spożywczych, fryzjersko-kosmetycznych, placówkach gastronomicznych, obiektach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach, placówkach opiekuńczych oraz wszędzie tam gdzie nie zaleca się stosowania preparatów łatwopalnych na bazie alkoholu.

Pozostałe produkty z danej linii

BIO-EARTH SP. Z O.O.

Bio Clean – Mycie i odtłuszczanie

Preparat w koncentracie na bazie wody. Przeznaczony jest do czyszczenia urządzeń i części mechanicznych z brudu, smarów, olejów oraz innych ciężkich zabrudzeń powstałych na podwoziu pojazdów szynowych.

Bio Clean jest uniwersalnym preparatem myjącym. Specjalna formuła dobranych składników umożliwia usuwanie smarów, olejów oraz innych ciężkich zabrudzeń powstałych na podwoziu pojazdów szynowych i środków komunikacji miejskiej (tramwajów, autobusów, trolejbusów itd). Nie jest produktem toksycznym, palnym i nie zawiera rozpuszczalników i fosforanów. Bio Clean cechuje się niskim napięciem powierzchniowo czynnym, dzięki czemu zapewnia dużą skuteczność mycia elementów przy jednoczesnym mniejszym zużyciu produktu. Nadaje się również do takich powierzchni jak stal, beton, guma, tworzywa sztuczne, szkło i kamień.

Pozostałe produkty z danej linii

BIO-EARTH SP. Z O.O.