Bio F13 - Mycie i odtłuszczanie

Bio F13 jest alkalicznym preparatem przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń, zapieczeń, przypaleń olejowych oraz smarnych ze wszystkich powierzchni wodoodpornych. Rozpuszcza i usuwa tłuszcze roślinne i zwierzęce oraz żywice drzewne. Charakteryzuje się niskim napięciem powierzchniowo czynnym, dzięki czemu zapewnia dużą skuteczność mycia elementów o skomplikowanych kształtach. Idealnie nadaje się do takich powierzchni jak: stal, żeliwo, beton, guma, tworzywa sztuczne i kamień. Przeznaczony jest do czyszczenia urządzeń i części, mycia posadzek przemysłowych, podwozi i elementów pojazdów.

Pozostałe produkty z danej linii

BIO-EARTH SP. Z O.O.

Bio F13 – Mycie i odtłuszczanie

Przemysłowy preparat w koncentracie na bazie wody. Zapewnia dużą skuteczność mycia kurzu, brudu, smarów, olejów oraz innych zanieczyszczeń wynikających z eksploatacji różnego typu środków transportu.

Bio F13 przeznaczony jest do mycia powłok zewnętrznych elektrycznych zespołów trakcyjnych, wagonów, lokomotyw spalinowych i elektrycznych, tramwajów, autobusów oraz trolejbusów, których zabrudzenia są specyficzne ze względu na często występujący długi czas eksploatacji pojazdu między przeglądami okresowymi. Nadaje się również do mycia wózków pojazdów szynowych oraz powierzchni takich jak: beton, guma, tworzywa sztuczne i kamień. Nie jest produktem toksycznym, palnym i zawiera inhibitory korozji.

Pozostałe produkty z danej linii

BIO-EARTH SP. Z O.O.